Free cookie consent management tool by TermsFeed Update cookies preferences Malá Fatra, turistické trasy a ubytování • Tatra Adventures
Načítání...

Objevte Vysoké Tatry Západní Tatry a Roháče Nízké Tatry Velkou Fatru Slovenský ráj Ostatní oblasti

Prozkoumejte túry, přírodní i kulturní zajímavosti a ubytování v Malé Fatře

Malá Fatra

Žebříky Jánošíkových dier, řetězy na Velký Rozsutec, ferrata na Martinské hole, travnaté i sklanaté vrcholy, populární hřebenovka – Malá Fatra je rozmanité pohoří, kde si každý najde to svoje.

Malá Fatra je takový malý turistický ráj. Najdete tu jak rozlehlé louky, kde i dnes uslyšíte zvonce pasoucích se ovcí, tak úzké kaňony Jánošíkovych dier s žebříky a lávkami přímo nad potokem, pralesy a vrcholy travnaté i skalnaté.

Díky své rozmanitosti si v Malé Fatře přijde na své opravdu každý. Rádi se procházíte horskými pěšinami po travnatých hřebenech a nehrnete se do obtížných výstupů? Pak se můžete směle pustit třeba na nejvyšší vrchol Malé Fatry – Velký Kriváň, sousední Chleb, Poludňový grúň. Láká vás vysokohorská turistika a popolézání po skalách a řetězy? Těžko budete hledat lepší místo pro první vysokohorské krůčky, než je Malý Rozsutec a Velký Rozsutec.

Rádi byste vyzkoušeli zajištěnou cestu – via ferratu? Ferrata na Martinské hole vás prověří :)

Pro všechny příznivce přechodů hor je pak přímo poviností přechod hřebene Malé Fatry s noclehem na horských chatách nebo ve stanu před nimi.

Pobyty v Malé Fatře

zobrazit vše

Túry v Malé Fatře

zobrazit vše

Ubytování v Malé Fatřeubytování na Booking.com

Místa v Malé Fatře

Nahoru