Free cookie consent management tool by TermsFeed Update cookies preferences Ostatní oblasti | Tatra Adventures
Načítání...

Objevte Vysoké Tatry Západní Tatry a Roháče Nízké Tatry Malou Fatru Velkou Fatru Slovenský ráj

Prozkoumejte túry, přírodní i kulturní zajímavosti a ubytování v ostatních oblastech

Ostatní oblasti

Pokud hledáte dobrodružství mimo známější oblasti, Slovensko nabízí celou řadu dalších fascinujících pohoří překypujích přírodními krásami. Tatra Adventures vás seznámí i s těmito skrytými klenoty, které čekají, až je objevíte.

Slovensko je zemí, kde se příroda rozhodla ukázat svou sílu a krásu ve velkém stylu. Mimo Tatry a Fatry, které jsou často hlavním lákadlem pro turisty, se rozkládají rozmanité krajiny, od jemných pahorkatin až po majestátní pohoří, každé s vlastním jedinečným příběhem a charakterem. Tyto méně známé oblasti nabízí klidnější, ale neméně působivé zážitky, ideální pro ty, kdo hledají únik od davů a chtějí prozkoumat autentičtější a méně dotčenou přírodu.

Každé z těchto pohoří nabízí unikátní možnosti pro turistiku, horskou cyklistiku a další outdoorové aktivity. Návštěvníci zde mohou prozkoumat husté lesy, tajemné jeskyně, průzračné horské potoky a vodopády, či se vydat na hřebeny poskytující dechberoucí výhledy na okolní krajinu. Každé roční období přináší do těchto pohoří novou krásu a činí je ideálním cílem pro celoroční dobrodružství.

Pro milovníky přírody a ticho, které vám umožní znovu se spojit s přírodou, jsou tyto méně známé oblasti dokonalým útočištěm. Ať už jste vášnivým poutníkem hledajícím nové cesty nebo rodinou hledající klidnou dovolenou v náručí přírody, tato pohoří nabízí něco pro každého. Poznejte s námi tyto skryté poklady Slovenska a nechte se inspirovat k dalším dobrodružstvím v nádherných, neobjevených koutech naší země.

Pobyty v ostatních oblastech

zobrazit vše

Túry v ostatních oblastech

zobrazit vše

Ubytování v ostatních oblastechubytování na Booking.com

Nahoru